Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej

Witold Siciński

Jesteśmy do państwa dyspozycji!

Witam na stronie Komornika Sądowego dla Wrocławia - Fabrycznej Witolda Sicińskiego. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i została stworzona, aby umożliwić Państwu skuteczne przeprowadzenie postępowania egzekucyjnego, bądź innego postępowania prowadzonego przez komornika sądowego na podstawie obowiązujących przepisów. Na stronie znajdują się również informacje adresowane do dłużnika. Z kolei w zakładce licytacje, możecie Państwo uzyskać wiedzę o planowanych licytacjach prowadzonych przez kancelarię.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończyłem aplikację komorniczą przy Izbie Komorniczej we Wrocławiu, po odbyciu aplikacji oraz asesury zdecydowałem się otworzyć własną kancelarię komorniczą aby pomagać wierzycielom oraz dłużnikom wyjść z sytuacji, w której się znaleźli.


Z tematyką egzekucyjną mam styczność od ponad 10 lat. Pracowałem w największej wrocławskiej kancelarii prawnej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze wierzytelności na rzecz banków, funduszy sekurytyzacyjnych, telekomów oraz firm i osób fizycznych.


W związku z powyższym znam i rozumiem oczekiwania wierzycieli oraz rozumiem jak ważny jest szacunek względem wszystkich stron toczącego się postępowania.


Moja kancelaria opiera się dwóch podstawowych filarach, to jest intensywnej pracy w terenie oraz pełnej informatyzacji kancelarii. Powyższe aspekty w połączeniu z szybkością działania, w mojej ocenie znacząco przyczyniają się do zwiększenia skuteczności egzekucji.


Posiadam dostęp do wszystkich niezbędnych systemów elektronicznych usprawniających proces egzekucyjny w tym m.in. :

 e-Sąd EPU - elektroniczne postępowanie upominawcze

 CEPIK - System Informatyczny Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców

 OGNIVO - system służący do poszukiwania rachunków bankowych dłużników

 PUE ZUS - Platforma Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

 Elektroniczne Księgi Wieczyste - system służący do ustalenia i zajęć nieruchomości dłużników

 ePuap - elektroniczna platforma usług administracji publicznej

 regon i cidg - umożliwiających bezpośredni dostęp do  danych znajdujących się w rejestrze podmiotów prowadzących działalność gospodarczą

 mpe/komornik online - aplikacje umożliwiające elektroniczny dostęp do akt sprawy.

 pesel-net - uzyskiwanie informacji o dłużniku ze zbiorów meldunkowych, zbioru PESEL oraz ewidencji wydanych i unieważnionych dowodów osobistych.


W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu.

Komornik Sądowy Witold Siciński